ما خانواده ای از

نوابغ و نخبگانایران مادر عزیزمانهستیم .

 

دکتر سعید محمد برای ما الهام بخش است. چرا که در اطراف او بندرت افراد مسن و دارای سوابق طولانی مدیریتی می بینید.

ایشان هر کجا گذاشت، اعتماد و انتخاب جوانان را برگزید و نتیجه آنرا هم در سپاسد و قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا شاهد بوده ایم.

اکنون که رهبرمان موکد می فرمایند کار را به جوانان بسپارید و دولت جوان انقلابی برگزینید، بر ما فرض است انتشار و تکثیر عقاید ایشان.

دکتر سعید محمد

اهداف ما

 

انتشار عقاید

شما خواهید دانست که سردار سعید محمد، چگونه و به چه می اندیشید.

حمایت از پروژه

پس از آشنایی با ما در صورت تمایل میتوانید ار کارهای ما حمایت مالی کنید.

نظارت بر ما

ما خود را موظف به پاسخگویی به شما بابت عملکرد خود می دانیم.

معرفی برنامه ها

دکتر محمد برای ایران راه حلهایی تمرین شده دارد و شما در این سایت بیشتر در مورد آنها خواهید دانست.

نیاز به متخصصین

اگر شما هستید

 
محمد مهدی سروش

محمد مهدی سروش

کارگردان خلاق
من تعدای از تجهیزات حرفه ای فیلم برداری و صدا برداری را خودم تهیه کردم که بصورت پروژه ای کار می کنم. دیدم شاید بهتر باشه که 3 ماه اول سال رو با بچه های حامی دکتر محمد بگذرونم. هم ازشون چیز یاد می گیرم و هم اگر ازم بر میاد در زمینه تولید کلیپهای تصویری، کمکشون می کنم.
Mask-Group-143@2xuy6-min

علی سمیعی

طراح وب
من یک هکر کلاه سفیدم. به امنیت پیج های دیگران کمک می کنم. بتازگی با سایت بچه های حامی دکتر محمد آشنا شدم. بچه های باحالی هستن. منم تصمیم گرفتم بهشون کمک کنم. واسه کسی که سایت رو بیاره پایین هم جایزه در نظر گرفتم.
Mask-Group-144@2x678j (1)-min

همایون جواهری

دیجیتال مارکتینگ
من شخصا به دکتر علاقمندم چون ایشون هم به جوانها علاقمنده و قول داده در آینده هم مثل گذشته، فقط از جوانها استفاده کنه. پس منم تمام ابزارهای دیجیتال مارکتینگ رو به کار گرفتم تا بچه ها بتونن راحتتر تولید محتوا کنن.
سردار سعید محمد

مرتضی رحیمی

بنیان‌گذاران
من مدتها بود که روی گزینه های ریاست جمهوری کار می کردم تا با آقای محمد آشنا شدم. دیگه موضوع ریاست جمهوری به حاشیه رفت و عاشق اندیشه های ایشون شدم. حالا وقتی ظرفیت رسانه های ایشون رو ضعیف دیدم، تصمیم گرفتم با کمک دوستام کمک کنیم تا مردم ایشون رو بهتر بشناسن.
Mask-Group-150@2x5ff-min

بهروز حمیدیان

توسعه دهنده
آن چیزی که در اختیار دارید با آن چیزی که آرزوی آنرا دارید همیشه فاصله داشته است. در مورد برنامه های آقای سعید محمد هم همین نگاه را دارم. ما برنامه های بزرگی برای انتشار عقاید و برنامه های ایشان داریم و تخصص من می تواند در این توسعه انتشار کمک بزرگی نماید. از این رو 2 ماه است که شبانه روزی تلاش می کنم.
دکتر سعید محمد

سمیرا ساداتی

گرافیست
مدت طولانی بود که پستهای بجه های رسمی سعید محمد را میدیدم. بنظرم خوب نبودند. چون سعید محمد رو خیلی دوست دارم تصمیم گرفتم بهشون کمک کنم. امروز میشه هفته ی سوم که دارم براشن و باهاشون طراحی می کنم.

سوالات خود را باما در میانبگذاریدتا

بتوانیم بهترشما را راهنمایی کنیم!

با خبر بمانید

اخبار دقیق پیرامون دکتر

امروز به تیم ما بپیوند

منتظر چی هستی؟

client-1@2x
client-9@2x
client-7@2x
client-3@2x
client-4@2x
client-5@2x