بیانیه ها

به نام خدا

با تشکر از ایرانیان عزیز که نسبت به سرباز کوچک خود و فرزند ایران اسلامی ابراز حمایت می نمایند و با توجه به اراده ملی برای تشکیل دولت مردمی؛ کارآمد؛ فراجناحی ؛ اخلاقی و قانون مدار در آینده که حلال مشکلات اقتصادی ؛ فرهنگی و اجتماعی کشور با حمایت شما عزیزان خواهد بود. تقاضا دارم عواطف خالصانه خود را در چارچوب قوانین ؛ مقررات و ساختارهای نظام مقدس جمهوری اسلامی که حاصل مجاهدتهای هزاران هزار شهید میباشد ابراز فرمائید.
به امید شکوه و عظمت ایران اسلامی.

عاقبت ای خاک جان بخش وطن میسازمت
گر هزاران ره شوی ویرانه من میسازمت

سعید محمد

1400/02/05

سعید محمد

بسم‌الله الرحمن الرحیم

  حضور ملت سرافراز ایران اسلامی، سلام علیکم؛
احتراما به استحضار می رساند مدتی است تحرکاتی در سطح شهرهای ایران در قالب ستاد انتخاباتی اینجانب در حال انجام است. در راستای پایبندی و عمل به قانون به استحضار می رساند صدور هر گونه حکم مسئولیت از جمله رئیس ستاد یا مسؤل شورای راهبردی ستاد از سوی اینجانب، تکذیب می شود. لذا به جهت احترام به قانون از همه عزیزان استدعا داریم ضمن رعایت حقوق مردم از هرگونه فعالیتی که جنبه تبلیغات انتخاباتی داشته باشد و نیز هرگونه مصاحبه یا گفتگو در رسانه های استانی و ملی با این قبيل عناوین خودداری فرمایند.

و من ا… التوفیق
سعید محمد

1400/02/04

سعید محمد

بسم الله الرحمن الرحیم

تعز من تشا و تذل من تشا

پیرو مصاحبه خلاف واقع یکی از برادران نهاد مقدس سپاه پاسداران و بدنبال آن مطالب بازنشرشده به اسم اینجانب یا دفتر بنده در فضای مجازی، بدینوسیله اعلام می دارد که این متون جعلی است. از آنجا که اعتقاد اینجانب به این نهاد مقدس ناگسستنی است، علیرغم گله مندی، روحیه همیشگی اینجانب همواره تاکید بر قانونمداری و حفظ آرامش و انسجام در بین نیروهای انقلاب و خدمتگزاری به مردم شریف و گرامی ایران بوده و خواهد بود.
ضمنا تاکید می گردد که از این پس مواضع رسمی اینجانب صرفاً از طریق سایت رسمی به آدرس www.smohamad.ir اعلام خواهد شد.

ارادتمند همیشگی ملت سربلند ایران
سعید محمد

1400/01/15

.

 

 

 

با سلام تمامی بیانیه های درج شده در سایت saeed1400.ir برگرفته از سایت رسمی جناب دکتر سعید محمد میباشد